Что приготовить из оставшегося вареного картофеля: вкусный рецепт ньоки

1 минута
20,6 т.
Что приготовить из оставшегося вареного картофеля: вкусный рецепт ньоки

От є у вас зайва варена картопля. Коли вже її поїли і трохи набридло, то ви берете цю картоплю, товчете і додаєте до неї яйця з борошном. І картопля перетворюється на ньокі. Все просто, а у вас щось нове. З приємного - ньокі треба ліпити, а коли щось ліпиш, то заспокоюєшся.

Детальки по рецепту. 3-4 картоплини товчете, додаєте 200г борошна і 2 яйця. Але тут ми впровадимо одну хитрість, щоб ньокі стали прям вау. І емоції у вас були вау. Бо хороше, добре таке вау зараз потрібне. Так от, до тіста ми додамо багато сиру. Сир - це завжди про обійняти. Щось таке комфортне і приносить людям прекрасні емоції.

У тісто ви натираєте трохи більше пачки сиру, перемішуєте, ліпите ньокі і варите 5 хвилин у підсоленій гарячій воді. Потім дістаєте, додаєте вершкове масло, ще трохи сиру зверху, перець і за бажанням - свіжий базилік. І от у вашій тарілці щось тепле для тіла і душі. Цьом.

Видео дня
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Сейчас мы готовим

Все рецепты