Хотите быть здоровыми – беритесь за яйца

2 минуты
43,9 т.
Хотите быть здоровыми – беритесь за яйца

Хотите быть здоровыми – беритесь за яйца. (О холестерине, яйцефобии, здоровом мозге, молодом теле и прочем).

8 октября – Всемирный день яйца.

Яйца – один из самых любимых продуктов питания, они имеют свою историю: их делали виновными почти во всех смертных грехах, запрещали, клеймили, потом реабилитировали.

Ученые исследовали яйца вдоль и поперек, и обнаружили, что они усваиваются почти на 100%, так же, как материнское молоко.

Далее текст на языке оригинала.

В ЧОМУ ЦІННІСТЬ ЯЙЦЯ?

  • В його біохімічному складі: вмісті і співвідношенні амінокислот, жирів, мінералів та вітамінів.

Видео дня
  • За оптимальний склад амінокислот дієтологи називають яйце золотим стандартом білка.

  • БІЛОК. Майже весь складається із #альбуміну, який швидко засвоюється і миттєво включається в роботу, оскільки виконує роль транспортера важливих молекул.

  • #Лізоцим є ферментом яєчного білку, який має бактерицидні властивості і здатний розчиняти оболонки бактеріальних клітин.

  • ЖОВТОК.Багатий на:

#Фосфоліпіди і #лецитин, які є основним компонентом мембран клітинних структур. Від вмісту фосфоліпідів залежить проникність клітинних оболонок, засвоєння жирів. та захист від ожиріння печінки.

  • Нестача фосфоліпідів в раціоні призводить до накопичення жиру в печінці, до її ожиріння, а потім і до цирозу.

  • Добова потреба у фосфатидах здорової дорослої людини становить 5-10 г.

  • Холестерин.

Є попередником стероїдних гормонів: жіночих статевих гормонів прогестерону, естрадіолу і чоловічого статевого гормону тестостерону.

  • Нормальний вміст холестерину в крові становить 2,8-5,2 ммоль/л. Підвищення його рівня спричинює атеросклероз, ускладненими наслідками якого є інфаркти, інсульти.

Нестача холестерину в крові викликає ураження наднирників, розростання щитовидної залози. Явна нестача холестерину виявляється у випадку цирозу, інфекційному гепатиті та інших захворюваннях печінки.

.

  • Близько 80% холестерину утворюється в організмі у печінці та інших органах з насичених жирних кислот. Решта 20% надходить з їжею. Але відповідними дослідженнями встановлено чіткий зв’язок – чим більше холестерину надходить з їжею, тим меншу його кількість синтезує печінка й навпаки.

АЛЕ.

Я вживаю яйця курей вільного вигулу. Не те, що примислові якісь не такі, просто тому, що шкодую курей з птахоферм.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Сейчас мы готовим

Все рецепты