Оладьи с изюмом: актуальный рецепт для украинцев

1 минута
33,7 т.
Оладьи с изюмом: актуальный рецепт для украинцев

"У нас оладки лишилися, будете?" Чесно, я не пам’ятаю, щоб колись ревів через оладки. Але вчора ревів. Бляха, скільки у цій фразі сили, вдячності і труботи. У цій фразі і є наша нація. Мені здається, що після відео з Балаклії всі українці мають приготувати оладки. І не для себе навіть. А от так от взяти і піти до сусідів чи друзів та пригостити. Бо їжа іноді - не просто їжа. І я не втомлюся вас у цьому переконувати. Їжа - це завжди символ того, що ми проживаємо у певний час. Їжа - це енергія життя, любові і віри.

Тож давайте зробимо оладки, будь ласка. Додамо трохи яблук та ізюму (ну, ви зрозуміли).

Тісто: 2 яйця, 250мл кефіру, 2 яблука, 160г борошна, 100г цукру, дрібка солі і 1ч.л. розпушувача. Смажите на олії, посипаєте родзинками. Або у тісто додайте їх - як вам більше хочеться.

Довіртеся мені і поділіться цими оладками з будь-ким навколо. Знайомим і не дуже. Обов’язково. Ви створите шалену силу підтримки, і завдяки вам хтось стане щасливішим. І ви від цього теж станете щасливішими. А бути один для одного і бути щасливими - це вже трохи є перемогою. Цьом.

Видео дня
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Сейчас мы готовим

Все рецепты