"Почему я не могу похудеть?" Три преграды на пути к стройности

3 минуты
11,4 т.
'Почему я не могу похудеть?' Три преграды на пути к стройности

Почему я не могу похудеть? Этот вопрос я слышу довольно часто от людей, которые считают, что ведут здоровый образ жизни, занимаются фитнесом, плавают, ходят в тренажерный зал и т. п. И еще они едят низкокалорийную пищу, меняют гамбургеры на салат, сладости на фруктовый коктейль, даже специально ищут суперпродукты, едят меньше и ограничивают себя в еде (наихудшее решение по питанию!), но вес не только остается, но иногда и добавляется понемногу.

Вы, возможно, тоже задаете себе этот вопрос?

Причин такого состояния может быть много. Это и гормональные проблемы, и несоответствующие тренировки, и неправильный режим питания, и недостаточный объем пищи... Но есть еще одна причина неудачных попыток нормализовать свой вес – регулярное потребление продуктов, которые обычно считаются здоровыми, но на самом деле могут преподносить неприятные сюрпризы.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Не кожен "здоровий" продукт може бути корисним і приносити бажаний результат. На таких продуктах часто написано" light", "fit" і" slim " і інгредієнти начебто корисні і зрозумілі. Прикладів можна навести багато: протеїнові та енергетичні батончики, готові сніданки, модні ізотонічні освіжаючі напої, енерготоніки та багато інших. Вони знайдуться в наш час в будь-якому продуктовому магазині.

Отже, важливо знати, які продукти можуть ускладнити втрату зайвої ваги та малокорисні. Хоча вони орієнтовані саме на тих, хто піклується про свою фігуру.

1. Продукти, призначені для схуднення

У версії "light" можна знайти практично будь-який харчовий продукт. У продажу є знежирені молочні продукти, солодощі без цукру, пластівці, що сприяють втраті зайвих кілограмів, мюслі і гранола, м'ясо з низьким вмістом жиру, дієтичні напої і багато інших продуктів з подібними маркуваннями. Якщо така їжа частий гість в раціоні, потрібно задатися питанням: а скільки корисних нутрієнтів вони містять? Яким способом виготовлені? Чи будуть вони забезпечувати організм мінералами і вітамінами? І найважливіше - як буде організм на них реагувати? Перевірити просто. Приберіть їх зі свого раціону на місяць та замініть натуральною їжею і подивіться на результат.

2. Фрукти

Це корисні продукти. Всі про це знають, тому активно включають в своє харчування. Але в результаті надмірне споживання фруктів може стати причиною збільшення ваги або відсутності результату при спробі знизити надлишкову вагу.

Якщо фруктами, а особливо сухофруктами часто перекушувати, пити соки замість води, можна отримати надмірну кількість глюкози і фруктози. Важливо пам'ятати про те, що проблема зовсім не в калоріях, як вважають багато, а в провокованих перепадах рівня глюкози в крові. А фруктоза у великих кількостях перетворюється в жири і поповнює запаси підшкірного жиру. Фрукти потрібно їсти, в них дійсно багато корисних речовин, але використовувати їх треба в помірних кількостях. І вибирати ті, де менший вміст цукру. У день, при змішаному харчуванні, їх бажано використовувати не більше ніж 250 – 300 г.

3. Йогурт

Знежирені йогурти та йогурти з добавками знають всі. Купуючи такі йогурти ми переконані, що це здорове і цінне ласощі. Але правда зовсім інша - перші не дають ситості і можуть містити в якості загусника крохмаль. Другі мають не тільки більш високий вміст цукру, але додавання круп'яних, фруктових, а особливо шоколадних наповнювачів дасть ще більше калорій.

Також багато хто думає, що від натуральних йогуртів без наповнювачів не поправляються. І п'ють їх по 0.5 літра в день, а то і більше. Кисломолочні продукти повинні бути тільки частиною всіх продуктів тваринного походження. І це їжа, причому з високим інсуліновим індексом. Тому 200 мл йогурту в день досить при наявності м'яса, риби і яєць в денному раціоні.

Харчування для досягнення адекватної ваги не повинно включати в себе "дієтичні винаходи", модні закуски і деякі готові продукти, які іноді тільки за назвою призначені для того, щоб допомогти нам схуднути. В першу чергу необхідно вибирати натуральні і необроблені продукти, знати свою міру і бути більше обізнаними про правильне харчування

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Сейчас мы готовим

Все рецепты