Блог | Шарлотка с белым наливом: простой рецепт

Шарлотка с белым наливом: простой рецепт

От чому пропозицію дівчині не можна зробити шарлоткою? Уявіть: хлопець взяв і приготував дівчині шарлотку з білим наливом і корицею, встав на коліно і сказав "виходь за мене". От американці ж популяризували варіант з діамантовою каблучкою. А Євген Клопотенко популяризує варіант з шарлоткою та білим наливом. Можна ще у ту форму залити її, що з дірочкою посередині. Воно і каблучку нагадує, і вінок. Ну, ви мій меседж зрозуміли. Парні, готуйте своїм жінкам шарлотку з білим наливом. Навіть просто так. То як чистий символ української любові виходить. Рецепт простий, як не знаю що ще таке просте привести в аналогію. Ну коротше.

Видео дня

Збиваєте 4 яйця зі 150г цукру до такого білого густого стану. Обережно всипаєте в яйця 160г борошна і перемішуєте. Власне, це і є тісто на шарлотку. По рівню складності - як зафігачити омлет.

Берете потім білий налив, нарізаєте скибочками і посипаєте корицею. Яблука з корицею додаєте у тісто і перемішуєте. Я ще придумав додати у цю шарлотку апельсинову цедру. Запікати можна у мультиварці на режимі "випічка" годину або у духовці на 180 градусах. Форму змастити вершковим маслом та присипати борошном. Все. А потім діти будуть слухати ваші історії про те, як "був серпневий вечір, я приготував їй шарлотку з білим наливом і зробив пропозицію". Романтііічно. Коли захочу одружитися, то думаю, що так і зроблю. Цьом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Сейчас мы готовим

Все рецепты