Тыквенная каша с сыром: это именно то, чего вам не хватало, чтобы полюбить ее

1 минута
18,0 т.
Тыквенная каша с сыром: это именно то, чего вам не хватало, чтобы полюбить ее

Гарбузова каша ділить людей на два типи. Одні готують її восени регулярно, а інші впевнені, що не люблять цей смак. І я знаю, як це змінити, щоб в нас вийшла гарбузова монополія. Просто додайте тертий сир. Можливо це саме те, чого вам не вистачало, щоб полюбити гарбузову кашу.

Крім того, в рецепті є українське пшоно. Тому готуючи гарбузову кашу, ви ще й будете відтворювати українську культуру через їжу. Хіба не прекрасно? Взагалі, моя місія — це дати вам бажання готувати українське. Тому, по-перше, я спростив рецепт гарбузової каші так, щоб кожен міг приготувати її вдома. По-друге, доповнив твердим тертим сиром. Ця проста дія поглибила смак страви та додала їй сучасних сенсів. Ви точно маєте це спробувати.

Видео дня

Рецепт для мультиварки, тож він ще й заощадить електроенергію, якщо у вас електрична плита. Коротше, забагато плюсів в одній страві, щоб взяти і не приготувати її.

Беріть 500 г гарбуза і поїхали. Його треба почистити, нарізати невеликими шматками та покласти в мультиварку. Зверху викласти 200 г пшона, але спершу промити його в гарячій воді, щоб забрати гіркуватість. Додати 4 ст.л цукру, 100 г вершкового масла, 1 л молока і дрібку солі. Поставити на 30 хв на режим каша і далі вся справа за мультиваркою. Все надзвичайно просто. Коли каша буде готова — додати у неї тертий сир. Сир почне танути і тягнутися, поєднається з солодкою гарбузовою кашею і зробить вам смачно. Цьом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Сейчас мы готовим

Все рецепты